: 189634
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA INTERNETOWEJ STRONIE

POLICJI ZĄBKOWICKIEJ

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Ząbkowice Śląskie...
Złoty Stok
31.07.2014

Skorzystała z okazji - ukradła portfel

Policjanci z Komisariatu w Kamieńcu Ząbkowickim zatrzymali kobietę podejrzaną o to, że wykorzystując nieuwagę innej osoby, ukradła jej portfel. Do zdarzenia doszło w sklepie. Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
31.07.2014

Niebezpieczne tabletki

Policjanci z Ząbkowic Śląskich otrzymali zawiadomienie o kradzieży dużej ilości tabletek przeciwbólowych. Tabletki te zostały skradzione ze stoiska przy kasie w jednym z ząbkowickich dyskontów. Przestrzegamy przed zakupem rożnych substancji z niewiadomego źródła.

więcej »»
Warszawa
29.07.2014

Komendant Głowny Policji: Poprawia się stan bezpieczeństwa w Polsce

W ciągu ostatnich lat systematycznie poprawia się stan bezpieczeństwa, a większość Polaków dobrze ocenia służbę policjantów - powiedział w sobotę komendant główny policji gen. insp. Marek Działoszyński podczas uroczystości Święta Policji w Warszawie.

więcej »»
Warszawa
29.07.2014

Premier na Święcie Policji: Macie wsparcie Państwa

Dla przygniatającej większości Polaków słowo „Policja” jest synonimem słowa „bezpieczeństwo”. Chcę was zapewnić, że niezależnie od sytuacji, w jakiej się czasami musicie znaleźć, niezależnie od środków i narzędzi, jakich musicie czasami użyć, władza publiczna, państwo polskie, będzie po waszej stronie - powiedział premier Donald Tusk podczas obchodów 95-lecia polskiej Policji.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
29.07.2014

Ząbkowickie Obchody 95 Rocznicy Powstania Policji

28 lipca 2014r. w „Czerwonym Kościółku” w Kamieńcu Ząbkowickim odbyły się uroczystości z okazji 95 Rocznicy powołania Policji Państwowej, w których uczestniczył Z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Artur Falkowski oraz zaproszeni goście.

więcej »»
Warszawa
26.07.2014

Centralne Obchody Święta Policji

Wręczenie nominacji i odznaczeń, promocja absolwentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz wyróżnienie laureatów konkursu „Policjant, który mi pomógł” – to najważniejsze punkty Centralnych Obchodów Święta Policji. Podczas policyjnego święta warszawiacy mogli zobaczyć na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego defiladę pododdziałów i uczestniczyć w uroczystości zmiany posterunku honorowego przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

więcej »»
Ziębice
28.07.2014

Zatrzymani na kradzieży z włamaniem

Policjanci z Ziębic zatrzymali na gorącym uczynku dwóch młodych mężczyzn, którzy włamali się do samochodu i skradli z niego paliwo. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
28.07.2014

"Bombowy" kawał

Ząbkowiccy policjanci zatrzymali dowcipnisia, który telefonicznie powiadomił o podłożeniu ładunku wybuchowego.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu