: 211404
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA INTERNETOWEJ STRONIE

POLICJI ZĄBKOWICKIEJ

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Ząbkowice Śląskie...
Ząbkowice Śląskie
9.10.2015

Zatrzymany z narkotykami. Wpadł podczas kontroli drogowej.

Kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów z Ząbkowic Śl., a podejrzanemu o przestępstwa narkotykowe. Wpadł w ręce funkcjonariuszy podczas kontroli drogowej, gdy autem przewoził środki odurzające. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
9.10.2015

Międzynarodowy Tydzień Mediacji

15 października 2015 roku obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Mediacji. W związku z tym Ministerstwo Sprawiedliwości wspólnie z Komendą Główną Policji organizuje Tydzień Mediacji.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
05.10.2015

Ukradli wagę a potem stwierdzili, że jest im niepotrzebna

Ząbkowiccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy okradli swojego pracodawcę. Łupem 21 i 24-latka padła waga laboratoryjna. W momencie, gdy policjanci wyjaśniali okoliczności kradzieży – waga wróciła do właściciela. Za kradzież grozi mężczyznom do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Ząbkowice Śląskie
01.10.2015

Komunikat prasowy dotyczący zmian w Komisariacie Policji w Ziębicach

W związku ze zmianami organizacyjnymi w Komisariacie Policji w Ziębicach od dnia 1.10.2015 roku funkcjonariusze Policji pełniący dotychczasowo obowiązki na stanowisku kierowania, czyli dyżurni zasilą szeregi służb patrolowych tegoż komisariatu, a co za tym idzie zwiększy się ich liczba na ulicach miasta. Poza powyższą zmianą nic innego się nie zmieni w jednostce. Codziennie w godzinach od 7.30 do 15.30 przyjmuje Komendant Komisariatu lub zastępujący go policjant w sprawach bieżących.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
16.09.2015

Zaproszenie na debatę społeczną

Komendant Powiatowy Policji w Ząbkowicach Śl. Serdecznie zaprasza na debatę społeczną pn. „Razem zadbajmy o zabezpieczenie ogródków działkowych”.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
12.09.2015

Zatrzymany miał blisko 1700 porcji amfetaminy

Policjanci z powiatu ząbkowickiego zatrzymali młodego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Podejrzany miał przy sobie kilkadziesiąt woreczków z amfetaminą oraz opakowania z tabletkami, które zostaną poddane dalszym badaniom. W sumie funkcjonariusze ujawnili przy nim i w jego mieszkaniu blisko 1700 porcji amfetaminy oraz 40 tabletek, pistolet gazowy i dowód osobisty należący do innej osoby. O dalszym losie sprawcy zdecyduje sąd. Przypomnijmy, że za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Ząbkowice Śląskie
31.08.2015

Zatrzymany za posiadanie papierosów bez znaków akcyzy

Policjanci z Ząbkowic Śl. zatrzymali mężczyznę, który prowadził sprzedaż papierosów i krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Za przestępstwo skarbowe grozi mu wysoka grzywna i do 3 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Ząbkowice Śląskie
31.08.20154

Bezpieczna droga do szkoły

Przed nami wrzesień, początek nowego roku szkolnego – rusza policyjna akcja pod kryptonimem „Bezpieczna droga do szkoły”. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to czas, kiedy ząbkowiccy policjanci przeprowadzają wzmożone działania prewencyjne pod tym kryptonimem. Każdego roku, gdy kończą się wakacje, a najmłodsi idą do szkoły, policjanci na terenie całego kraju ruszają ze szczególną misją - uczą dzieci jak bezpiecznie dotrzeć na zajęcia, a potem wrócić do domu.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu