: 195382
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA INTERNETOWEJ STRONIE

POLICJI ZĄBKOWICKIEJ

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Ząbkowice Śląskie...
Kamieniec Ząbkowicki
21.11.2014 r.

Zaproszenie na debatę społeczną

28 listopada 2014 roku zostanie przeprowadzona debata społeczna pt. Ochrona zespołu pałacowo parkowego w Kamieńcu Zabkowickim przed kradzieżami i dewastacją. Na debatę serdecznie zapraszają Wójt Kamieńca Ząbkowickigo i Komendant Powiatowy Policji w Ząbkoicach Śląskich. Spotkanie odbędzie się 28 listopada 2014 roku o godzinie 10.00 w Centrum Kultury w Kamieńcu Zabkowickim przy ul. Złotostockiej.

więcej »»
Ząbkowice Śląskie
10.11.2014

Nietrzeźwy kierujący zatrzymany za wręczenie policjantom łapówki

Policjanci z II Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śl. zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem Kia Sorento, który kierował w stanie nietrzeźwości. Gdy policjanci chcieli dokonać zatrzymania prawa jazdy i zatrzymać kierującego w celu wykonania czynności mężczyzna wręczył im łapówkę.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
31.10.2014

Okradł mieszkanie kolegi i jego babci – został zatrzymany

Policjanci z powiatu ząbkowickiego zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o kradzież mienia. Sprawca przebywając ze swoim kolegą w jego mieszkaniu zabrał z jego wnętrza w trakcie snu właściciela cenne przedmioty. Ponadto, w innym mieszkaniu, w którym miał karmić zwierzęta okradł starszą osobę. Jego łupem padły m.in. laptop i wyroby ze złota. Funkcjonariusze odzyskali już znaczną część zrabowanego mienia. Zatrzymanemu za czyn, o który jest podejrzany może teraz grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
31.10.2014 r.

Zmina organizacji ruchu w dniu 1 listopada 2014 roku

ORGANIZACJA RUCHU W DNIU 1.11.2014 ROKU
W OBRĘBIE CMENTARZA KOMUNALNEGO
PRZY UL. BOHATERÓW GETTA W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH


więcej »»
Ząbkowice Śl.
29.10.2014

Fałszywy alarm bombowy - sprawca zatrzymany!

Ząbkowiccy policjanci zatrzymali dowcipnisia, który telefonicznie powiadomił o podłożeniu ładunku wybuchowego w trzech miejscach. Z ustaleń jakie poczynili policjanci wynika, że sprawca zadzwonił na numer alarmowy i dla żartu poinformował o podłożeniu ładunku wybuchowego.

więcej »»
Ząbkowice Śl., kraj
29.10.2014

Już niedługo dzień Wszystkich Świętych - policyjna akcja ,,Znicz 2014’’

Listopad to miesiąc wzmożonych działań Policji ukierunkowanych na zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego, zwłaszcza w okresie uroczystości „Wszystkich Świętych” oraz „Zaduszek”. W tym okresie znacząco nasila się ruch przy cmentarzach i w okolicach kościołów, a także na drogach dojazdowych do większych miast. Dlatego już od najbliższego weekendu o kilkuset policjantów więcej niż, na co dzień będzie czuwać nad bezpieczeństwem osób podróżujących po drogach Dolnego Śląska i odwiedzających miejsca spoczynku swoich bliskich.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
29.10.2014 r.

Bądż widoczny - noś odblaski

Od 31 sierpnia każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł. Jednak ważniejsze jest to, aby był bezpieczny na drodze. Taki element widoczny dla kierowcy może uratować pieszemu życie.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
24.10.2014

Policjanci wzięli udział w Autoewaluacji Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie

23 października w Zespole Szkół Zawodowych w Ząbkowicach Śląskich odbyło się ciekawe spotkanie skupiające przedstawicieli wielu instytucji z powiatu ząbkowickiego. Policjanci z Ząbkowic Śląskich brali także w nim udział. Była to Autoewaluacja Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie „Życia mała garść”.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu