: 194052
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA INTERNETOWEJ STRONIE

POLICJI ZĄBKOWICKIEJ

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Ząbkowice Śląskie...
Ząbkowice Śl.
31.10.2014 r.

Zmina organizacji ruchu w dniu 1 listopada 2014 roku

ORGANIZACJA RUCHU W DNIU 1.11.2014 ROKU
W OBRĘBIE CMENTARZA KOMUNALNEGO
PRZY UL. BOHATERÓW GETTA W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH


więcej »»
Ząbkowice Śl.
29.10.2014

Fałszywy alarm bombowy - sprawca zatrzymany!

Ząbkowiccy policjanci zatrzymali dowcipnisia, który telefonicznie powiadomił o podłożeniu ładunku wybuchowego w trzech miejscach. Z ustaleń jakie poczynili policjanci wynika, że sprawca zadzwonił na numer alarmowy i dla żartu poinformował o podłożeniu ładunku wybuchowego.

więcej »»
Ząbkowice Śl., kraj
29.10.2014

Już niedługo dzień Wszystkich Świętych - policyjna akcja ,,Znicz 2014’’

Listopad to miesiąc wzmożonych działań Policji ukierunkowanych na zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego, zwłaszcza w okresie uroczystości „Wszystkich Świętych” oraz „Zaduszek”. W tym okresie znacząco nasila się ruch przy cmentarzach i w okolicach kościołów, a także na drogach dojazdowych do większych miast. Dlatego już od najbliższego weekendu o kilkuset policjantów więcej niż, na co dzień będzie czuwać nad bezpieczeństwem osób podróżujących po drogach Dolnego Śląska i odwiedzających miejsca spoczynku swoich bliskich.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
29.10.2014 r.

Bądż widoczny - noś odblaski

Od 31 sierpnia każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł. Jednak ważniejsze jest to, aby był bezpieczny na drodze. Taki element widoczny dla kierowcy może uratować pieszemu życie.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
24.10.2014

Policjanci wzięli udział w Autoewaluacji Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie

23 października w Zespole Szkół Zawodowych w Ząbkowicach Śląskich odbyło się ciekawe spotkanie skupiające przedstawicieli wielu instytucji z powiatu ząbkowickiego. Policjanci z Ząbkowic Śląskich brali także w nim udział. Była to Autoewaluacja Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie „Życia mała garść”.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
22.10.2014

Przygotowujmy się bezpiecznie do Dnia Wszystkich Świętych.

Mamy już połowę października i Dzień Wszystkich Świętych zbliża się dużymi krokami. W tym poprzedzającym to święto okresie licznie odwiedzamy groby swoich bliskich. W ciszy, spokoju i zadumie, porządkujemy miejsca spoczynku. Niestety tą chwilę może zakłócić ktoś, kto odwiedził cmentarz w zupełnie innym celu. Niektórzy nasze roztargnienie, zapracowanie wykorzystują jako okazję do kradzieży.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
20.10.2014

Policjanci zatrzymują nietrzeźwych kierujących

Jesień zbliża się szybkimi krokami. Wraz z jesienią coraz dłuższe noce, szybki zmierzch oraz pogorszenie pogody. Opady deszczu, mgła nie są sprzymierzeńcami kierowców. Dodatkowo wielu z nich wsiada za kierownicę pod wpływem alkoholu.

więcej »»
Ząbkowice Śl., kraj
20.10.2014

Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Przestępstwo handlu ludźmi jako współczesna forma niewolnictwa stanowi jedną z najcięższych zbrodni, godzącą w podstawowe wartości człowieka, jakimi są wolności i godność ludzka. Zwalczanie tego procederu stanowi wyzwanie dla całej Unii Europejskiej. 18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Polska Policja po raz kolejny bierze aktywny udział w realizacji tego przedsięwzięcia.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu