: 193754
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA INTERNETOWEJ STRONIE

POLICJI ZĄBKOWICKIEJ

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Ząbkowice Śląskie...
Ząbkowice Śl.
24.10.2014

Policjanci wzięli udział w Autoewaluacji Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie

23 października w Zespole Szkół Zawodowych w Ząbkowicach Śląskich odbyło się ciekawe spotkanie skupiające przedstawicieli wielu instytucji z powiatu ząbkowickiego. Policjanci z Ząbkowic Śląskich brali także w nim udział. Była to Autoewaluacja Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie „Życia mała garść”.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
22.10.2014

Przygotowujmy się bezpiecznie do Dnia Wszystkich Świętych.

Mamy już połowę października i Dzień Wszystkich Świętych zbliża się dużymi krokami. W tym poprzedzającym to święto okresie licznie odwiedzamy groby swoich bliskich. W ciszy, spokoju i zadumie, porządkujemy miejsca spoczynku. Niestety tą chwilę może zakłócić ktoś, kto odwiedził cmentarz w zupełnie innym celu. Niektórzy nasze roztargnienie, zapracowanie wykorzystują jako okazję do kradzieży.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
20.10.2014

Policjanci zatrzymują nietrzeźwych kierujących

Jesień zbliża się szybkimi krokami. Wraz z jesienią coraz dłuższe noce, szybki zmierzch oraz pogorszenie pogody. Opady deszczu, mgła nie są sprzymierzeńcami kierowców. Dodatkowo wielu z nich wsiada za kierownicę pod wpływem alkoholu.

więcej »»
Ząbkowice Śl., kraj
20.10.2014

Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Przestępstwo handlu ludźmi jako współczesna forma niewolnictwa stanowi jedną z najcięższych zbrodni, godzącą w podstawowe wartości człowieka, jakimi są wolności i godność ludzka. Zwalczanie tego procederu stanowi wyzwanie dla całej Unii Europejskiej. 18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Polska Policja po raz kolejny bierze aktywny udział w realizacji tego przedsięwzięcia.

więcej »»
Ząbkowice Śl., kraj
20.10.2014

Masz informacje o przypadkach handlu ludźmi – skontaktuj się z Policją

Komenda Główna Policji utworzyła skrzynkę e-mailową i infolinię, dzięki którym każdy, kto ma informacje o przypadkach handlu ludźmi, będzie mógł się skontaktować z policjantami. Pisząc na adres handelludzmibsk@policja.gov.pl. lub dzwoniąc pod numer 664 974 934, można zapobiec ludzkim tragediom. Nie bądźmy obojętni!

więcej »»
Kamieniec Ząbk.
15.10.2014

Moje Bezpieczeństwo w Twoich Rękach

W ciepłe październikowe przedpołudnie policjanci z Komisariatu Policji w Kamieńcu Ząbkowickim wraz z uczniami szkoły podstawowej z Kamieńca Ząbkowickiego przeprowadzili akcję profilaktyczną skierowaną do kierowców pod nazwą „Moje Bezpieczeństwo w Twoich Rękach”.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
08.10.2014 r.

Policjanci odzyskali skradzione rowery

W sobotę przed godziną 19 policjanci ustalili gdzie są schowane skradzione wcześniej rowery. Dwa rowery, należące do mieszkanek innej miejscowości zostały odzyskane i zwrócone właścicielom. Dodatkowo policjanci znaleźli kolejne dwa rowery, które pochodzą także z kradzieży ale nadal oczekują na właścicieli.

więcej »»
Ziębice
7.10.2014 r.

Policjanci zatrzymali fałszywego kominiarza, który nie mając uprawnień wykonywał przeglądy za pieniądze

Kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów z powiatu ząbkowickiego, który nie posiadając odpowiednich uprawnień dokonywał odbiorów oraz przeglądów przewodów kominiarskich i wentylacyjnych, oszukując w ten sposób klientów. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna po wykonaniu usług wydawał stosowne zaświadczenia lub protokoły i pobierał opłaty. Za czyny, o które jest podejrzany odpowie teraz przed sądem.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu