: 190592
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA INTERNETOWEJ STRONIE

POLICJI ZĄBKOWICKIEJ

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Ząbkowice Śląskie...
Ząbkowice Śl.
07.08.2014

Akcja "Truck"

6 sierpnia 2014 roku na terenie powiatu ząbkowickiego policjanci z Referatu Ruchu Drogowego przeprowadzili akcje pod nazwą „Truck”. W jednodniowej akcji policjanci ujawnili nietrzeźwych kierujących oraz wiele nieprawidłowości podczas przewozu różnych artykułów.

więcej »»
Wrocław
05.08.2014

Dolnośląskie obchody Święta Policji


więcej »»
Ząbkoeice Śl.
04.08.2014

16 latek odpowie przed sądem za kradzieże

Policjanci z Ząbkowic Śląskich ustalili nieletniego, który dopuszcza się szeregu czynów karalnych. Nieletni ma już orzeczony środek wychowawczy, obecnie sąd będzie podejmował decyzję co do dalszego postępowania wobec nieletniego.

więcej »»
Złoty Stok
31.07.2014

Skorzystała z okazji - ukradła portfel

Policjanci z Komisariatu w Kamieńcu Ząbkowickim zatrzymali kobietę podejrzaną o to, że wykorzystując nieuwagę innej osoby, ukradła jej portfel. Do zdarzenia doszło w sklepie. Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
31.07.2014

Niebezpieczne tabletki

Policjanci z Ząbkowic Śląskich otrzymali zawiadomienie o kradzieży dużej ilości tabletek przeciwbólowych. Tabletki te zostały skradzione ze stoiska przy kasie w jednym z ząbkowickich dyskontów. Przestrzegamy przed zakupem rożnych substancji z niewiadomego źródła.

więcej »»
Warszawa
29.07.2014

Komendant Głowny Policji: Poprawia się stan bezpieczeństwa w Polsce

W ciągu ostatnich lat systematycznie poprawia się stan bezpieczeństwa, a większość Polaków dobrze ocenia służbę policjantów - powiedział w sobotę komendant główny policji gen. insp. Marek Działoszyński podczas uroczystości Święta Policji w Warszawie.

więcej »»
Warszawa
29.07.2014

Premier na Święcie Policji: Macie wsparcie Państwa

Dla przygniatającej większości Polaków słowo „Policja” jest synonimem słowa „bezpieczeństwo”. Chcę was zapewnić, że niezależnie od sytuacji, w jakiej się czasami musicie znaleźć, niezależnie od środków i narzędzi, jakich musicie czasami użyć, władza publiczna, państwo polskie, będzie po waszej stronie - powiedział premier Donald Tusk podczas obchodów 95-lecia polskiej Policji.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
29.07.2014

Ząbkowickie Obchody 95 Rocznicy Powstania Policji

28 lipca 2014r. w „Czerwonym Kościółku” w Kamieńcu Ząbkowickim odbyły się uroczystości z okazji 95 Rocznicy powołania Policji Państwowej, w których uczestniczył Z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Artur Falkowski oraz zaproszeni goście.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu