: 202773
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA INTERNETOWEJ STRONIE

POLICJI ZĄBKOWICKIEJ

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Ząbkowice Śląskie...
Ziębice
7.04.2015

Areszt za posiadanie kilkuset porcji amfetaminy, marihuany i środków anabolicznych

Na 3 miesiące do aresztu trafił mężczyzna zatrzymany przez policjantów z powiatu ząbkowickiego, który podejrzany jest o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze w jego mieszkaniu ujawnili ponad 500 porcji różnego rodzaju środków odurzających. Wśród zabezpieczonych substancji były amfetamina, marihuana a także środki anaboliczne w postaci tabletek i zastrzyków. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje sąd. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków zatrzymanemu może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Złoty Stok
3.04.2015

Posiadał broń i amunicję bez zezwolenia

Ząbkowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę z gminy Złoty Stok, który posiadał w mieszkaniu broń palną oraz gazową, a także wiatrówkę. Funkcjonariusze zabezpieczyli również 66 sztuk amunicji różnego kalibru. Za posiadanie broni bez wymaganego zezwolenia mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
3.04.2015

Zlikwidowana nielegalna uprawa konopi i zabezpieczone 160 sadzonek – zatrzymany wyrabiał z nich również olej i piekł ciastka

Policjanci z Ząbkowic Śląskich wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. W wynajętym domu, funkcjonariusze znaleźli 160 sadzonek. Zabezpieczono również specjalistyczne wyposażenie wykorzystywane do prowadzenia uprawy oraz nasiona przygotowane już do kolejnego sadzenia. Oprócz uprawy i posiadania środków odurzających, funkcjonariusze ustalili również, że zatrzymany w tej sprawie mężczyzna, wyrabiał z uprawianych konopi olej, a następnie dodawał go do masła i piekł z niego ciastka. Mężczyzna usłyszał już w tej sprawie zarzuty.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
1.04.2015

Blisko 600 porcji narkotyków w samochodzie

Policjanci z powiatu ząbkowickiego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w samochodzie, jakim podróżowali mieli znaczne ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli substancję, z której można było uzyskać blisko 600 porcji handlowych. Wśród nielegalnych środków była amfetamina i marihuana. W związku z tym podejrzewani trafili do policyjnego aresztu. Przypomnijmy, że za posiadanie znacznej ilości narkotyków może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
31.03.2015

Nieletni zatrzymany za rozbój – grożąc w sklepie ostrym narzędziem, zażądał pieniędzy

Sąd rodzinny zdecyduje o dalszym losie nieletniego, zatrzymanego przez policjantów z powiatu ząbkowickiego, a który grożąc ostrym narzędziem, zażądał w jednym ze sklepów wydania pieniędzy. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, zatrzymany dopuścił się wymienionego czynu, będąc na ucieczce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
30.03.2015

Skradli felgi aluminiowe i sprzedali na złom

Ząbkowiccy policjanci zatrzymali dwójkę młodych osób, którzy są podejrzani o włamanie. Sprawcy pokonując zabezpieczenia dostali się do jednego z pomieszczeń gospodarczych na terenie powiatu i z jego wnętrza skradli felgi aluminiowe sprzedając je później w skupie złomu. O ich dalszym losie zdecyduje sąd. Przypomnijmy, że za włamanie i kradzież grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Kamieniec Ząbkowicki
23.03.2015

Sprzedawał i częstował narkotykami

Policjanci z powiatu ząbkowickiego ustalili i zatrzymali młodego mężczyznę mającego związek z przestępstwami narkotykowymi. Funkcjonariusze w pobliżu domu podejrzanego ujawnili słoik z marihuaną. Ponadto w jednym z pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę znaleziono specjalistyczną wagę oraz różnego rodzaju zapiski. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że sprawca nie tylko sprzedawał narkotyki, ale również nimi częstował. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
19.03.2015

Za dwa dni "pierwszy dzień wiosny"

Za dwa dni Pierwszy Dzień Wiosny. Od wielu lat jest obchodzony przez młodzież jako "Dzień Wagarowicza". Z uwagi na to, że w tym roku 21 marca wypada w sobotę policjanci będą z większa uwagą czuwali nad bezpieczeństwem młodzieży w piątek i poniedziałek.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu