: 189116
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA INTERNETOWEJ STRONIE

POLICJI ZĄBKOWICKIEJ

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Ząbkowice Śląskie...
Ząbkowice Śl.
24.07.2014

Zatrzymani za rozbój

Policjanci z powiatu ząbkowickiego ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Sprawcy wtargnęli do mieszkania starszego człowieka, po czym zaczęli go kopać i bić żądając wydania pieniędzy. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Teraz będą odpowiadać przed sądem. Za rozbój grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
23.07.2014

Po pościgu policjanci odzyskali skradziony samochód

Ząbkowiccy policjanci po pościgu zatrzymali parę, która poruszała się skradzionym samochodem. Dodatkowo kierujący Citroenem dopuścił się kilkunastu wykroczeń drogowych, a w torebce kobiety i plecaku znaleziono łamaki do zamków, urządzenia elektroniczne do pokonywania zabezpieczeń samochodów, a także atrapy broni palnej. Sprawcy za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

więcej »»
Ziębice
22.07.2014

Wybrali się na "zakupy" z cegłą i łomem

Policjanci z Ziębic zatrzymali na gorącym uczynku dwóch podejrzanych mężczyzn, którzy usiłowali włamać się do jednego ze sklepów w mieście. Sprawcy wybili już szybę i wyłamywali kratę zabezpieczającą. Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy mężczyźni zostali zatrzymani zanim jeszcze zdążyli wejść do pomieszczenia i coś z niego ukraść. Obaj będą teraz odpowiadać przed sądem.

więcej »»
Złoty Stok
21.07.2014

Zatrzymany za posiadanie i kierowanie samocgodem po narkotykach

Policjanci z powiatu ząbkowickiego zatrzymali do kontroli drogowej pojazd. Kierujący zachowując się nienaturalnie w trakcie wykonywanych czynności wzbudził podejrzenia funkcjonariuszy, którzy ujawnili i zabezpieczyli u młodego mężczyzny środki odurzające w postaci amfetaminy. Zatrzymany w związku z tym trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
16.07.2014

Dni i Noce Krzywej Wieży 2014 – impreza masowa

W dniach 11 i 12 lipca 2014 r. w Ząbkowicach Śląskich zostały zorganizowane „Dni i Noce Krzywej Wieży”. W ramach tej imprezy odbyły się dwa koncerty, na których występowali różni artyści, także ci bardzo popularni.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
11.07.2014

Nieletni włamywali się i kradli. Teraz stana przed Sądem.

Ząbkowiccy policjanci zatrzymali dwóch nieletnich, którzy dopuścili się szeregu czynów karalnych. Nieletni, to mieszkańcy Ząbkowic Śląskich i po zebraniu kompletnego materiału zostaną postawieni przed Sądem Rodzinnym.

więcej »»
Kamieniec Ząbk.
11.07.2014

Skradli na 5.000 zł, na 4.000 zł zniszczyli

Policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mieszkańców gminy Złoty Stok, którzy są podejrzewani o kradzieże z włamaniem. Za to przestępstwo grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Ząbkowice Śl., kraj
11.07.2014

Przypominamy! Uważaj na "wnuczka"

Pomysłowość i przebiegłość oszustów jest nieograniczona. Pod pozorem zwyczajnej okazji, nieszczęścia, podając się za krewnych, pracowników społecznych, urzędników lub funkcjonariuszy publicznych, wprowadzają w błąd swoje ofiary, zyskują ich zaufanie i okradają. Dlatego też niezwykle ważne jest przekazywanie osobom starszym wiedzy na temat istniejących zagrożeń, aby świadomie mogły reagować, kiedy znajdą się w podobnej sytuacji.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu