: 200129
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA INTERNETOWEJ STRONIE

POLICJI ZĄBKOWICKIEJ

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Ząbkowice Śląskie...
Ząbkowice Śl.
26.02.2015

Podsumowanie pracy policjantow w 2014 roku

W Komendzie Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śl. Komendant Powiatowy mł.insp. Arkadiusz Szmytkowski podsumował pracę policjantów w 2014 roku. Okres ten ocenił pozytywnie, co jest zbieżne ze społeczną oceną stanu bezpieczeństwa w powiecie ząbkowickim. Zanotowano mniej przestępstw, w tym przestępstw szczególnie uciążliwych. Miniony rok to także wzrost aktywności m.in. w ujawnianiu przestępstw narkotykowych, gospodarczych, korupcyjnych i ustalaniu ich sprawców.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
26.02.2015

Pijany jechał samochodem i spowodował kolizję

lutego 2015 roku po godzinie 21 ząbkowiccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który pijany spowodował kolizję. Na szczęście oprócz strat materialnych nic się nikomu nie stało. Mężczyzna stanie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
23.02.2015

TYDZIEŃ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM

Iformuję, że w dniach od 23 do 28 lutego 2015 roku w Sądzie Rejonowym przy ul. Świerkowej nr 1 w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się TYDZIEŃ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM. Dyżur funkcjonariuszy Policji z KPP Ząbkowice Śl. pełniony będzie wg. poniższego zestawienia:


więcej »»
Ząbkowice Śl.
21.01.2015

Nowe radiowozy dla ząbkowickich policjantów

Policjanci z Ząbkowic Śląskich otrzymali radiowozy oznakowane i nieoznakowane marki Opel Corsa i Hyundai i20, które wspomogą realizację codziennych, podstawowych zadań. Pojazdy zostały zakupione ze środków samorządowych, Banku Spóldzielczego w Ząbkowicach Śląskich, Nadleśnictwa Bardo i budżetu Policji.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
21.01.2015

Nie dawaj okazji złodziejowi, chroń swoje mienie

Coraz częściej policjanci sa informowani o kradzieżach tzw. kieszonkowych lub włamaniach do samochodów. Łupem złodzieja padają najczęściej portfele a z samochodow damskie torebki. A wystarczy tylko zastanowic się nad tym, jak przechowujemy mienie i czy sami nie dajemy okazji złodziejowi.

więcej »»
Ząbkowice Śl., kraj
21.01.2015

Masz psa lub napotkałeś na swojej drodze agresywnego czworonoga – o czym powinieneś wiedzieć

Kto odpowiada za psa, gdzie zgłaszać przypadki złego traktowania zwierzęcia, gdzie zgłaszać błąkające się bezpańskie psy, jak zachować się w przypadku zagrożenia ze strony agresywnego zwierzęcia oraz jakie obowiązki ma właściciel czworonoga? O tym warto wiedzieć, a odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w poniższym materiale.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
16.01.2015

Skradł drób i cielaka – grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

Policjanci zatrzymali 23 latka, który tuż przed świętami Bożego Narodzenia skradł cielaka, kury i kaczki. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
14.01.2015 r.

Bezpieczne Ferie 2015

Zbliżają się ferie zimowe i jak co roku policjanci prowadzą akcję „Bezpieczne Ferie 2015”.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu