: 196591
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA INTERNETOWEJ STRONIE

POLICJI ZĄBKOWICKIEJ

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Ząbkowice Śląskie...
Ząbkowice Śl., kraj
18.12.2014 r.

Uważajmy podczas przedświątecznych zakupów

Okres przedświąteczny to między innymi czas zakupów, poszukiwania prezentów dla naszych najbliższych, zarówno w sklepach znajdujących się w pobliżu naszego miejsca zamieszkania jak i na portalach internetowych.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
16.12.2014

Kierowca dostał mandat a pasażer trafił do więzienia

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali mężczyznę, który miał odbyć karę więzienia. Jechał on jako pasażer popełniającego wykroczenia kierowcy. Kierowca otrzymał mandat karny a pasażer spędzi rok w zakładzie karnym.

więcej »»
Złoty Stok
15.12.2014 r.

Poszukiwany listem gończym, zatrzymany po pościgu – uciekał autem łamiąc wszelkie przepisy ruchu drogowego i legitymował się prawem jazdy brata

Do zakładu karnego trafił mężczyzna, zatrzymany po pościgu przez ząbkowickich policjantów, a poszukiwany listem gończym, w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Wcześniej, poszukiwany jadąc Audi A3,nie zatrzymał się do kontroli. Uciekając, wyprzedzał inne pojazdy na skrzyżowaniach, przejściach dla pieszych oraz na podwójnej linii ciągłej, przekroczył znacznie prędkość, dozwoloną na terenie zabudowanym oraz zajeżdżał drogę innym pojazdom. Po zatrzymaniu, poszukiwany legitymował się prawem jazdy swojego brata, gdyż sam nie ma uprawnień do kierowania samochodem.

więcej »»
kraj
8.12.2014

Brak jakiegokolwiek zagrożenia w związku z incydentem w elektrowni jądrowej na Ukrainie


W związku z rozpowszechnianiem przez nieodpowiedzialne osoby nieprawdziwej informacji o zagrożeniu spowodowanym incydentem w ukraińskiej elektrowni jądrowej Zaporoże na Ukrainie, Państwowa Agencja Atomistyki informuje, że brak jakiegokolwiek zagrożenia radiacyjnego dla Polski.

więcej »»
Wrocław, kraj
8.12.2014

Policja przedstawia portret pamięciowy

W związku z prowadzonym śledztwem w sprawie zabójstwa 19-letniej kobiety, dolnośląska Policja publikuje portret pamięciowy mężczyzny, który może posiadać ważne informacje w tej sprawie.

więcej »»
Ziębice
8.12.2014

Blisko 3 promile miał dyżurujący lekarz, którego zatrzymali policjanci

Policjanci z powiatu ząbkowickiego zatrzymali lekarza, który w stanie nietrzeźwości przyjmował pacjentów. Policjantów powiadomiła jedna z osób, która była w placówce opieki zdrowotnej w trakcie dyżuru tego pracownika. Na miejscu funkcjonariusze stwierdzili aż 2,8 promila alkoholu w organizmie lekarza. Mężczyzna natychmiast został odsunięty od wykonywania dalszych czynności.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
5.12.2014 r.

Dzieci odwiedziły policjantów

4 grudnia policjantów z Ząbkowic Śl. odwiedzili uczniowie szkoły podstawowej ze Stolca. W czasie wizyty dowiedziały się o pracy policjantów oraz obejrzały budynek Komendy.

więcej »»
Bardo
3.12.2014

Nietrzeźwa przewoziła autobusem osoby, a wszystko przez… krople żołądkowe

Policjanci z powiatu ząbkowickiego zatrzymali nietrzeźwą kobietę, która prowadziła autobus z pasażerami. Kierująca tłumaczyła się, że alkoholu nigdy nie pije a dziś musiała zażyć… krople żołądkowe. Na szczęście nie doszło do tragedii. O dalszym losie podejrzanej zdecyduje sąd. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości może grozić jej do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu