: 191965
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA INTERNETOWEJ STRONIE

POLICJI ZĄBKOWICKIEJ

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Ząbkowice Śląskie...
Ząbkowice Śl.
19.09.2014

TU_WPISZ_TYTUL

We wtorek rano policjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali 21 latka, który posiadał przy sobie woreczek z niewielką ilością białego proszku. Młody mężczyzna został przewieziony do budynku komendy i tam okazało się, że jest to amfetamina. Dodatkowo w trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli blisko 400 porcji handlowych marihuany i około 60 porcji amfetaminy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków polskie prawo dopuszcza karę do 8 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Ziębice
17.09.2014

Zatrzymani przez policjantów na gorącym uczynku kradzieży automatu do gier losowych

Ząbkowiccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież. Sprawcy pod osłoną nocy wynieśli z jednego z lokali całodobowych automat do gier losowych. Na taki widok natrafili funkcjonariusze pełniący służbę na terenie powiatu ząbkowickiego. Mężczyźni próbowali zabrać z urządzenia kasetkę z pieniędzmi jednak z uwagi na podjętą przez funkcjonariuszy skuteczną interwencję nie osiągnęli swojego zamiaru. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
12.09.2014

Ukradli kilka kompletów mebli z ciężarówki – wśród trzech zatrzymanych, był również poszukiwany listem gończym
Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi trzem mężczyznom, ustalonym i zatrzymanym przez policjantów z powiatu ząbkowickiego, a podejrzanym o kradzież z samochodu ciężarowego kilku kompletów mebli, przygotowanych do transportu. Do zdarzenia doszło w nocy, gdy kierowca spał przed trasą. Funkcjonariusze odzyskali w całości skradzione mienie, które w stanie nienaruszonym ukryte było na jednej z posesji, kilka kilometrów od miejsca przestępstwa.

więcej »»
Ziębice
11.09.2014

Kradł kosmetyki ze sklepów, został zatrzymany na kradzieży patelni

Policjanci z powiatu ząbkowickiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże towaru ze sklepów na terenie Ziębic. Łupem podejrzanego padały głównie kosmetyki o łącznej wartości ponad 800 złotych, nie pogardził również patelnią. Stanie teraz przed sądem i odpowie za kradzieże. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
09.09.2014

Zapatrzył się na policjantów

Podczas rutynowej kontroli przy trasie krajowej nr 8 w ręce policjantów wpadł nietrzeźwy 34 letni mężczyzna. Do kolizji doszło kilkanaście metrów od radiowozu.

więcej »»
Ząbkowice Śląskie
29.08.2014

Obowiązkowe odblaski dla pieszych

Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.

więcej »»
Ząbkowice Śląskie
28.08.2014

Uwaga na oszustów podających się za syna, wnuczka lub wnuczkę, pracownika zakładu energetycznego, gazowni itp.

Ząbkowicka policja apeluje do mieszkańców – szczególnie osób starszych, samotnie mieszkających o zachowanie szczególnej ostrożności i nie wpuszczanie do domów osób obcych oraz nie przekazywania nieznanym osobom pieniędzy. W dniu 25.08.2014 r. w Kamieńcu Zabkowickim nieustalony sprawca pod pozorem uregulowania nadpłaty za energię elektryczną oraz wymiany licznika wykorzystał nieuwagę 85- letniej kobiety i skradł pieniadze w kwocie 800 złotych.

więcej »»
Ząbkowice Śląskie
28.08.2014

Bezpieczna droga do szkoły

Przed nami wrzesień, początek nowego roku szkolnego – rusza policyjna akcja pod kryptonimem „Bezpieczna droga do szkoły”. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to czas, kiedy ząbkowiccy policjanci przeprowadzają wzmożone działania prewencyjne pod tym kryptonimem. Każdego roku, gdy kończą się wakacje, a najmłodsi idą do szkoły, policjanci na terenie całego kraju ruszają ze szczególną misją - uczą dzieci jak bezpiecznie dotrzeć na zajęcia, a potem wrócić do domu.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu