: 191116
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA INTERNETOWEJ STRONIE

POLICJI ZĄBKOWICKIEJ

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Ząbkowice Śląskie...
Ząbkowice Śląskie
29.08.2014

Obowiązkowe odblaski dla pieszych

Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.

więcej »»
Ząbkowice Śląskie
28.08.2014

Uwaga na oszustów podających się za syna, wnuczka lub wnuczkę, pracownika zakładu energetycznego, gazowni itp.

Ząbkowicka policja apeluje do mieszkańców – szczególnie osób starszych, samotnie mieszkających o zachowanie szczególnej ostrożności i nie wpuszczanie do domów osób obcych oraz nie przekazywania nieznanym osobom pieniędzy. W dniu 25.08.2014 r. w Kamieńcu Zabkowickim nieustalony sprawca pod pozorem uregulowania nadpłaty za energię elektryczną oraz wymiany licznika wykorzystał nieuwagę 85- letniej kobiety i skradł pieniadze w kwocie 800 złotych.

więcej »»
Ząbkowice Śląskie
28.08.2014

Bezpieczna droga do szkoły

Przed nami wrzesień, początek nowego roku szkolnego – rusza policyjna akcja pod kryptonimem „Bezpieczna droga do szkoły”. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to czas, kiedy ząbkowiccy policjanci przeprowadzają wzmożone działania prewencyjne pod tym kryptonimem. Każdego roku, gdy kończą się wakacje, a najmłodsi idą do szkoły, policjanci na terenie całego kraju ruszają ze szczególną misją - uczą dzieci jak bezpiecznie dotrzeć na zajęcia, a potem wrócić do domu.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
07.08.2014

Akcja "Truck"

6 sierpnia 2014 roku na terenie powiatu ząbkowickiego policjanci z Referatu Ruchu Drogowego przeprowadzili akcje pod nazwą „Truck”. W jednodniowej akcji policjanci ujawnili nietrzeźwych kierujących oraz wiele nieprawidłowości podczas przewozu różnych artykułów.

więcej »»
Wrocław
05.08.2014

Dolnośląskie obchody Święta Policji


więcej »»
Ząbkoeice Śl.
04.08.2014

16 latek odpowie przed sądem za kradzieże

Policjanci z Ząbkowic Śląskich ustalili nieletniego, który dopuszcza się szeregu czynów karalnych. Nieletni ma już orzeczony środek wychowawczy, obecnie sąd będzie podejmował decyzję co do dalszego postępowania wobec nieletniego.

więcej »»
Złoty Stok
31.07.2014

Skorzystała z okazji - ukradła portfel

Policjanci z Komisariatu w Kamieńcu Ząbkowickim zatrzymali kobietę podejrzaną o to, że wykorzystując nieuwagę innej osoby, ukradła jej portfel. Do zdarzenia doszło w sklepie. Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży.

więcej »»
Ząbkowice Śl.
31.07.2014

Niebezpieczne tabletki

Policjanci z Ząbkowic Śląskich otrzymali zawiadomienie o kradzieży dużej ilości tabletek przeciwbólowych. Tabletki te zostały skradzione ze stoiska przy kasie w jednym z ząbkowickich dyskontów. Przestrzegamy przed zakupem rożnych substancji z niewiadomego źródła.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu